Кошик
681 відгук
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51
+380 (63) 557-95-27

Перетяжка, Матраци для стоматологічних установок

Для забезпечення комфортних умов в стоматкабинетах використовуються матраци, які надіваються на стоматологічні крісла. Інтернет-магазин в Україні пропонує купити ортопедичні пристосування, виготовлені з урахуванням всіх вимог і стандартів. Ортопедичні матраци для стоматологічної установки створюються з безпечного та стійкого до зносу замінника шкіри, тому підходять для постійної активної експлуатації в будь-яких умовах.

 

Ортопедичні матраци для стоматологічного крісла

Під час активної експлуатації крісел їх оббивка зношується, утворюються потертості. Ортопедичні матраци дозволяють заощадити гроші на ремонті або заміні спеціалізованої меблів. Крім того, такі аксесуари для стоматологічної установки підвищують комфорт лікаря і пацієнта.

Ортопедичні матраци, які можна купити в Україні, володіють наступними особливостями:

  • безпечним матеріалом, не складним у догляді;
  • підвищеною зносостійкістю, за рахунок міцності штучної шкіри;
  • легкістю установки на конструкцію;
  • властивістю забезпечувати додатковий комфорт під час процедур;
  • стійкістю до дії хімічних речовин і води.

Для стоматологічних установок вироби шиються за індивідуальним замовленням, тому вони чудово підходять, легко надіваються на крісла. В якості наповнювача використаний латексний поролон. Основна його особливість у запам'ятовуванні форми тіла і пружності. Такі накладки на крісла дозволяють організувати фізіологічно правильне положення спини під час тривалого на них перебування.

 

Матраци для стоматологічних установок в Україні

Необхідність купити в Україні матраци для стоматологічних установок виникає в ряді випадків. Ортопедичні матраци — знахідка для лікарів, що працюють з подібною меблями, розташованої в горизонтальному положенні.

Для проведения всех врачебных манипуляций нужно много времени, в результате возникает необходимость организовать пациенту на протяжении всего лечения максимально комфортные условия. Спокойствие и удобство клиента положительно влияют на продуктивность стоматолога. Качественное оборудование для кабинета — визитная карточка стоматологических центров. Купить в Украине его можно по оптимальной цене, за счет прямого сотрудничества с производителями.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner