Кошик
684 відгуків
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51
+380 (63) 557-95-27

Гігієнічні аксесуари

Одноразові стерильні гігієнічні аксесуари - це незамінні вироби для будь-якого медичного кабінету. За рахунок таких аксесуарів забезпечується безпека, простота і комфорт прийому пацієнтів у стоматології, гінекології, хірургії та інших галузях. Окремо слід виділити стерильність та ефективність кожного виду гігієнічних аксесуарів, що дозволяють гарантовано забезпечити безпеку пацієнтів.

Пакети при блювоті, токсикозі, закачуванні і морської хвороби
 

Такий пакет ви можете підібрати на нашому сайті у даному розділі для будь-яких проблем і завжди бути готовим до несподіванок. Зокрема, пакети будуть актуальні в таких ситуаціях:

  •     токсикоз - вагітні часто відчувають нездужання, до якого може призвести будь-який зовнішній подразник, а з пакетами ви завжди можете нівелювати негативні наслідки і вирішити проблему швидко і ефективно;
  •     нудота під час польоту або в морському круїзі супроводжує багатьох пасажирів, невеликий пакет легко вирішить проблему і полегшить її протікання.

 

Зверніть увагу, що такі гігієнічні аксесуари володіють відразу дві переваги - невеликим розміром і піддається утилізації. Тобто, ви можете заздалегідь підготуватися до несподіванок, просто помістивши в сумочку такий пакет, що не займатиме багато місця. Також їх легко можна утилізувати, відповідно, викидати їх у звичайні контейнери для сміття.
 

Одноразова накидка на медичне крісло
 

Це виріб з розділу гігієнічних аксесуарів просто незамінне для будь-якого стоматологічного кабінету. Що примітно, кожен комплект складається відразу з трьох окремих предметів і оснащений спеціальними зав'язками і гумками для зручності кріплення. Спеціальний матеріал не тільки забезпечує стерильність, але і гарантію захисту вашого крісла від попадання вірусів, інфекцій або просто забруднення. Невелика вартість одноразової накидки на медичне крісло з лишком окупається за рахунок якісного і надійного захисту.
 

Як вибрати і купити гігієнічні аксесуари?
 

Для того щоб купити гігієнічні аксесуари і вибрати оптимальний варіант стерильних виробів можна самостійно вивчити всі особливості і характеристики виробів або отримати безкоштовну допомогу консультантів сервісу.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner