Кошик
683 відгуків
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51
+380 (63) 557-95-27

Термометри, термометри

Термометр і градусник - це не просто вимірювач температури тіла, а ефективний і надійний діагностичний інструмент, що дозволяє на ранніх стадіях визначити симптоматику простудних захворювань. Відповідно, подібний інструмент повинен володіти високою точністю, простотою експлуатації і надійністю. Найчастіше, навіть частки градуса будуть мати значення для точного діагностування, а нові термометри дозволяють не тільки домогтися такої точності, але і проводять процедуру визначення температури практично миттєво.

Дитячі термометри

Зверніть увагу, що термометри для дітей і, особливо, для немовлят - це один з найбільш важливих приладів для батьків. Тільки за допомогою цього інструменту можна вчасно зреагувати на зміну температури і не допустити серйозних ускладнень при розвитку захворювання. Причому дитячі термометри, які можна індивідуально підібрати в даній категорії, будуть мати відразу кілька переваг у порівнянні зі стандартними зразками:

  • міцний небиткий корпус, гарантує відсутність травм або іншу небезпеку для дитини;
  • швидка діагностика, що дозволяє практично миттєво отримати результат;
  • можливість підібрати індивідуальний варіант в залежності від вимог і уподобань.

Види термометрів і градусників

Прийнявши рішення купити термометр або термометр, слід визначитися з моделлю та методом дії. Зокрема, на сайті ви можете підібрати відразу два виду ефективних приладів, абсолютно безпечних у порівнянні з ртутними градусником і простих в експлуатації:

  • електронні термометри, що дозволяють визначити температуру по одному натисненню кнопки (нешкідливі і безпечні для дітей) і відображаючи отриманий результат на спеціальному дисплеї;
  • інфрачервоні термометри, що забезпечують миттєве отримання результату і використовують безконтактне зняття параметрів (відрізняються високою точністю).

Електронні варіанти діагностичних приладів можуть мати стандартний вигляд і використовувати ректальний або оральний метод визначення температури. Наприклад, для дітей можна підібрати такий термометр у вигляді соски і контролювати зміну температури без додаткових зусиль і дій.
Інфрачервоні прилади для визначення температури використовують сканування енергії тіла при направленні на лоб або вушну раковину і концентруючи інфрачервоне випромінювання за допомогою лінзи. Далі отримані дані перетворюються в числовий показник.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner