Кошик
691 відгук
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51
+380 (63) 557-95-27

Пульсоксиметри

Пульсоксиметр являє собою діагностичний прилад, що здійснює вимірювання сатурації або інакше кажучи - рівень насиченості киснем артеріальної крові. Також в даний пристрій включені додаткові функції, що забезпечують ефективне зчитування пульсу та інших параметрів. Важливо підкреслити, що пульсоксиметр особливо важливий при контролі перебігу захворювань. Зокрема, при тому ж коронавирусе можна визначити наявність дихальної недостатності відразу при її виникненні і вжити заходів для попередження виникнення ускладнень.

Як працює пульсоксиметр?
 

В першу чергу, такий метод діагностики відноситься до неінвазивним. Тобто, прилад зчитує зовнішні параметри, не втручаючись в роботу організму. Якщо говорити простіше - він абсолютно нешкідливий. Також пульсоксиметр дозволяє визначити відразу три параметри - сатурацію, пульс і насичення киснем. Саме на підставі цих даних забезпечується можливість розрахунку рівня гемоглобіну з насиченням киснем.

Окремо слід виділити, що найбільш точні результати за допомогою пульсоксиметра можна отримати в місцях густий кровоносної системи. Визначивши параметри після заміру можна отримати дані про те, наскільки ефективно протікає циркуляція крові і дихання.
 

Переваги використання пульсоксиметра
 

Можна виділити відразу декілька переваг, якими відрізняються пульсоксиметри, які можна купити в цьому розділі:

  •     простота в експлуатації - досить просто вставити палець в спеціальний отвір і запустити прилад для проведення діагностики і через кілька секунд отримати результат;
  •     точність - навіть портативна модель дозволяє отримати точний результат практично миттєво;
  •     доступність - низька ціна є можливість придбати пульсоксиметр навіть для домашнього використання;
  •     функциональность - многие модели оснащены дополнительными функциями для контроля и снятия параметров работы организма.

 

Какой пульсоксиметр выбрать?
 

В данном разделе портала вы можете подобрать и купить пульсоксиметр в соответствии с собственными требованиями и полностью удовлетворяя своим потребностям. Ориентироваться при выборе можно на такие функции:

  •     возможность настройки пределов нормы для оперативного реагирования;
  •     встроенный звуковой сигнал позволяет отслеживать состояние здоровья без постоянного личного контроля;
  •     различный размер портативных приборов обеспечит выбор наиболее удобного для использования варианта;
  •     подключение к ПК обеспечивает возможность контроля суточных показателей и динамику их изменений.

 

Конечно же, это далеко не все функции и возможности пульсоксиметров, представленных в данном разделе. Вы можете самостоятельно изучить все характеристики в описаниях или обратиться за помощью с оптимальным выбором к консультанту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner