Кошик
683 відгуків
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51
+380 (63) 557-95-27

Екрановані бактерицидні опромінювачі рециркулятори з жалюзі

Екрановані бактерицидні опромінювачі – нове покоління пристроїв, призначених для знезараження приміщень (очищення та дезінфекції повітря) у присутності людей. Знезараження відбувається шляхом природної циркуляції повітря через зону дії випромінювання бактерицидної лампи, внаслідок чого віруси та бактерії гинуть від поглиненої дози УФС-радіації. Безпека знаходження людей в знезаражуваному приміщенні досягається за допомогою застосування в опромінювачі екрану, який перешкоджає попаданню УФС-променів на людей.

Перевагою опромінювачів з екраном у вигляді жалюзі над опромінювачами з суцільним екраном є максимальне охоплення дії випромінювання (3 частина об'єму приміщення, його верхня частина).

Екранованих бактерицидних опромінювачів з жалюзі BactoSfera EKRAN Jalousie перевагами є:

Висока ефективність цільового використання випромінювання бактерицидної лампи з мінімальним блокуванням променів. Унікальна конструкція корпусу пристрою з можливістю роботи з відкритою верхньою його частиною дозволяє використовувати випромінювання бактерицидної лампи не тільки у горизонтальному напрямку, але й у вертикальному зі 100% цільовою ефективністю, посилюючи в рази швидкість та ефективність знезараження.
Унікальна конструкція екрана-жалюзі відсікає промені так, що нижня межа зони прямого випромінювання проходить паралельно підлозі, забезпечуючи безпечне знаходження людей у ​​нижній частині знезаражуваного приміщення.
Екран-жалюзі виконаний з матеріалу покритого чорною матовою фарбою спеціального складу, покриття якої максимально поглинає УФ-промені, виключаючи їхнє відбивання в нижню частину приміщення.
Зона дії випромінювання становить близько 3 частини об’єму знезаражуваного приміщення, внаслідок чого за допомогою природної циркуляції все його повітря знезаражується за лічені секунди.
Безпека експлуатації та простота установки без необхідності будь-яких регулювань жалюзі та нахилу корпусу: достатньо дотримати 2 основні вимоги безпеки – встановлення опромінювача на висоті 2,4 метра від підлоги чи більше та під кутом 90° до стіни.
BactoSfera EKRAN Jalousie мають у своїй серії моделей суперефективний функціонал:

1. ВЕНТИЛЯТОРИ

Прискорене знезараження, яке досягається шляхом примусової циркуляції повітря вздовж лампи за допомогою двох вентиляторів.
Висока ефективність навіть у приміщеннях із застояним повітрям без природної циркуляції.
2. ДОДАТКОВА ВІДКРИТА ЛАМПА

Можливість знезараження поверхонь у приміщенні. Вимога безпеки – відсутність у знезаражуваному приміщенні людей, тварин, незахищених від випромінювання рослин та інших живих організмів. Не секрет, що мікроорганізми живуть не тільки в повітрі, а й на всіляких поверхнях, тому ця функція дає можливість комплексного захисту у боротьбі з вірусами та бактеріями як у повітрі, так і на поверхнях.
3. ТРИ ПРОГРАМНІ РЕЖИМИ

1 РЕЖИМ: Одинарне звичайне натискання ВКЛ. Увімкнення верхньої екранованої лампи.
2 РЕЖИМ: Подвійне почергове натискання ВКЛ-ВИКЛ-ВКЛ. Увімкнення верхньої екранованої лампи та запуск програми: 10 секунд затримки із попереджувальною наростаючою звуковою індикацією ⇒ 30 хвилин роботи нижньої відкритої лампи з постійною звуковою індикацією ⇒ автовідключення нижньої лампи та продовження роботи верхньої лампи.
3 РЕЖИМ: Потрійне почергове натискання ВКЛ-ВИКЛ-ВКЛ-ВИКЛ-ВКЛ. Увімкнення верхньої екранованої лампи та нижньої відкритої лампи.
* Для збросу циклу режимів – вимкніть живлення на 2 секунди чи більше. Після цього цикл режимів розпочнеться з першого.

Перемикач режимів розташований на проводі опромінювача. Також можна від'єднати від клемної колодки заводський провід з перемикачем, під'єднати опромінювач безпосередньо до електромережі та залучити звичайний настінний перемикач для керування режимами. Електронний програмний модуль режимів знаходиться безпосередньо у корпусі опромінювача та керується таймінгом подачі живлення.

Екрановані опромінювачі з жалюзі: широкий асортимент, новинки та хіти продажу, винаходи ноу-хау, купити за найкращою ціною від виробника BactoSfera з доставкою по всій Україні – Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Вінниця, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон...

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner