Кошик
499 відгуків
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51

Інтраоральні камери, кріплення для монітора

Для постановки точного діагнозу і оцінки результатів стоматологічного лікування, необхідно отримати точне зображення ротової порожнини для цього необхідно використовувати інтраоральні камери. Універсальне кріплення для монітора на стоматологічну установку допоможе організувати у вашому стоматологічному кабините мультимедійний комплекс для приємного лікування дітей і дорослих. Тільки якісні пристрої з відмінними технічними характеристиками пропонує сайт компанії MedTex.

 

Внутрішньоротові інтраоральні камери: провідні та безпровідні, з монітором

 

Внутрішньоротові цифрові бездротові або провідні камери з монітором отримали широке застосування в стоматології. Інноваційне рішення дозволяє налагодити контакт з пацієнтом, прийняти правильне рішення у постановці діагнозу для оперативного лікування пацієнта,так само підвищити продуктивність вашої роботи.

Виконання необхідних функцій, забезпечення тривалої експлуатації, пристроїв можливо завдяки наступним особливостям:

  • Для интраоральных камер характерно двостороннє фотографування, одержання відео в реальному часі, можливість запису кожного дослідження. Чіткість, швидка передача інформації — основні переваги використання такого обладнання.

  • Кріплення для камер на стоматологічні установки міцні, виготовлені із стійких до зносу матеріалів, легкі у застосуванні.

Бездротові інтраоральні камери дають повну свободу дій лікаря стоматолога,без зайвих проводів.Всі камери мають високий рівень вологозахисту, ємні батарея забезпечують тривалу автономну роботу.

 

Замовлення кріплень монітора на стоматологічні установку

 

Среди преимуществ обращения в интернет-магазин MedTex нельзя не отметить сочетание качества интраоральных камер, креплений для монитора на стоматологические установки и их доступной цены. Подобрать внутриротовую цифровую камеру, которая подойдет для выполнения поставленных вами задач помогут консультанты. Для связи с ними на сайте имеется номер телефона. Оформить заказ легко на сайте или в телефонном режиме. Доставка креплений планшетов, мониторов на стоматологическую установку и других товаров транспортными компаниями осуществляется в течение нескольких дней.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner