Кошик
681 відгук
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51
+380 (63) 557-95-27

Обладнання для стерилізації

Головна вимога для стоматологічних клінік, косметологічних кабінетів і зуботехнічних лаболаторий це стерелизация і дезінфекція медичних інструментів і устаткування. Від якості проведення цих заходів залежить здоров'я пацієнта. Обладнання для стерилізації, яке ви можете знайти на сайті компанії MedTex, має хороші функціональні і технологічні характеристики, тому з успіхом може застосовуватися в професійній діяльності. Консультанти нашого магазину нададуть вас професійну допомогу в організації стерилізаційної для вашої стоматологічної клініки, косметологічного кабінету, зуботехнічною лаболаторії.

 

Вибір обладнання для стерилізації медичних інструментів

 

На сторінці даного розділу каталогу представлений великий вибір обладнання для стерилізації:

  • Проведення дезінфекції та очищення медичних інструментів в стоматології проводиться з використанням ультразвукових мийок.

  • Забезпечується повне знищення всієї патологічної мікрофлори сухожаровыми шафами,автоклавами а також з і

  • Чисте повітря і поверхні вашого кабінету забезпечують ульрафиолетовые опромінювачі відкритого і закритого типу, а так само бактерицидні лампи з рециркуляторами.

  • Обов'язковою умовою для збереження стерильності стоматологічних інструментів є пакувальні машини та дистилятори води.

Відмітними особливостями обладнання для стерилізації є стійкість до зносу, антикорозійне покриття, простота догляду і експлуатації. При виготовленні використовуються матеріали, які забезпечують тривалу роботу медичних інструментів протягом декількох років при активній експлуатації кожен день.

 

Замовлення обладнання для дезінфекції в стоматології

 

Сайт компании MedTex предлагает клиентам доступную цену на все оборудование для стерилизации. Подобрать устройства для проведения дезинфекции медицинских инструментов в стоматологии помогут профессиональные консультанты. Связаться с ними можно по указанному номеру телефона. Для удобства клиентов существует возможность получить товар по всей стране благодаря доставке транспортными компаниями. Качественное функциональное стоматологическое оборудование для дезинфекции с отличными техническими характеристиками позволит выполнять все манипуляции быстро, качественно и эффективно.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner