Кошик
691 відгук
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51
+380 (63) 557-95-27

Моделі скелетів і людських органів

Моделі скелетів і людських органів є ідеальними анатомічними посібниками за рахунок точної імітації. Такі вироби не тільки мають повну схожість з реальними кістяками, черепами і окремими органами людського тіла, але і найбільш ефективні для вивчення в будь-медичної професії за рахунок наочності. Тобто, викладач може візуалізувати свої слова, а студент легко запам'ятати і швидко визначити місце розташування органу або кісток в тілі, їх функції і багато іншого.
Важливо відзначити, що даний розділ містить відразу п'ять видів анатомічних посібників, що дозволяє підібрати індивідуально для кожного розділу медицини і вивчення матеріалу оптимальні моделі:

  • скелети і черепа - точні копії скелетів і людського черепа з урахуванням знаходження кожної кістки у відповідному місці;
  • голова і мозок - у даної категорії можна підібрати також унікальні моделі з органами різного кольору, дозволяють легко орієнтуватися при вивченні матеріалу;
  • торс - тут зібрані не тільки кістки, але також органи, тканини та багато іншого, а деякі моделі є збірними і дозволяють студентам самостійно розташувати в потрібних місцях окремі елементи загальної конструкції;
  • черепа різних видів і форм, точні імітації і елементи декору та інші вироби.

Моделі скелетів і черепів

Придбати такі моделі черепа або скелета буде актуальне практично для будь-якого освітнього закладу, забезпечуючи наочним анатомічним посібником для більш простого засвоєння матеріалу. Скелети є не просто точною імітацією, але і дозволяють вивчити будову і форму кожної окремої кістки, її розташування і інші особливості. Крім того, подібні моделі володіють високою міцністю, враховуючи тривалу інтенсивну експлуатацію в середовищі студентів, що забезпечує можливість окупити витрати за рахунок якості виробів.

Модель людського мозку і голови

Подібні моделі буде актуально купити для пояснення особливостей будови головного мозку, його функцій, завдань і актуальності надання правильної медичної допомоги. Зверніть увагу, що тільки точно знаючи розташування кожного окремого органу та їх функції можна вірно провести першу медичну допомогу, не заподіявши шкоди потерпілому.

Модель торсу людини

Данный раздел не менее важен при изучении особенностей оказания первой помощи пострадавшим. Тут можно сразу изучить не просто расположение или функциональность внутренних органов, но и их взаимодействие между собой. Особо следует подчеркнуть, что данные модели торса на нашем сайте можно подобрать индивидуально, выбрав для покупки изделия с отдельными элементами или цельные цветные конструкции. Во втором случае подобная цветовая модель позволяет сразу наглядно определить каждый орган, его форму, особенности и другие факторы.

Модель черепа человека

Эта категория позволяет выбрать не только точную имитацию черепа человека из прочного и долговечного материала, но и креативные варианты подобных продуктов. Например, такая модель с механическим уклоном или в виде украшенного цветным орнаментом черепа будет оригинальным и актуальным декором не только в медицинском кабинете, но и в вашем офисе или доме.

Как выбрать необходимую модель?

Для удобства оптимального выбора определенной модели скелета, торса или черепа на сайте предусмотрена возможность изучить полное описание продукции и характеристики в каждом отдельном изделии. Единственное, что объединяет все предлагаемые модели - это качество материалов и их высокая прочность. Впрочем, более подробные описания и особенности можно уточнить бесплатно у консультанта во время оформления заказа.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner