Кошик
640 відгуків
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51

Ультразвукові мийки

Ультразвукові мийки — обладнання, що застосовується для очищення інструментів від забруднень, які виникають під час роботи. Активно використовуються в стоматології, косметологічних студіях, клініках, лабораторіях. Медичні мийки обов'язкові для застосування, дозволяють отримати максимально чистий інструментарій, який після стерилізації можна повторно використовувати для проведення необхідних маніпуляцій. Медичні пристрої для очищення інструментів мають певні відмінні особливості.

 

Переваги медичних ультразвукових мийок для інструментів

 

  • Якісні матеріали, які використовуються у створенні ультразвукових мийок, дозволяють застосовувати їх максимально довго при постійній активній роботі.

  • Обсяг ванночок розрахований на одночасну чистку декількох інструментів, очищення великих виробів.

  • Корпус із захистом від води, ізольований.

  • Мийки для медичних інструментів відрізняються високою продуктивністю при мінімальному споживанні енергії.

  • Бак для води створюється з нержавіючої сталі.

  • Пристрої функціонують під напругою 220 Вт.

  • Є таймер для зручної роботи.

  • Підігрів води можливий в діапазоні від 0 до 800 градусів, в залежності від моделі.

  • Ультразвукові мийки компактні, важать небагато, тому їх можна легко транспортувати.

Медичні мийки обов'язкове обладнання для стоматології. Завдяки відмінним технічним характеристикам з легкістю можуть використовуватися у ювелірному виробництві, в будь-яких установах, де є необхідність очищення інструментів для надання якісних послуг клієнтам в безпечних умовах. Для обладнання, яке пропонує інтернет-магазин, характерна практичність, довговічність, стійкість до зносу, функціонування навіть в умовах підвищених навантажень в стоматології.

 

Достоинства заказа в компании УЗ-моек для стоматологии

 

Компания MedTex предлагает приобрести медицинские ультразвуковые мойки, которые используются для очистки инструментов в стоматологии по доступной стоимости. На сайте представлен большой выбор устройств с разными параметрами. Интернет-магазин реализует оборудование от известных производителей, которое создается с учетом стандартов качества и международных технологий.

Для підтвердження якості надаються сертифікати і гарантійне обслуговування. Отримати ультразвукові мийки в будь-якій точці країни можна завдяки оперативній доставці і якісного обслуговування працівників компанії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner