Кошик
684 відгуків
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51
+380 (63) 557-95-27

Аксесуари для ендодонтії

Ендодонтичні аксесуари являють собою вироби, які займають одне з найважливіших місць в роботі стоматологів. За рахунок використання таких аксесуарів, купити які можна безпосередньо в даному розділі порталу, можна забезпечити більшу ефективність, простоту і ергономічність роботи. Крім того, аксесуари для ендодонтії дозволяють забезпечити більш швидке, якісне і просте надання послуг за рахунок зниження професійного стомлення стоматолога, забезпечення зменшення його психоемоційний стан і мінімізації ендодонтичних маніпуляцій.
Якщо говорити простіше - подібна продукція дозволяє зменшити кількість маніпуляцій, полегшити їх виконання і отримати необхідні витратні матеріали для проведення роботи. Зокрема, серед таких продуктів у цій категорії можна підібрати і купити якісні та надійні ендодонтичні голки в комплектації відразу 100 штук, забезпечивши великим запасом на тривалий термін.

Найважливіші аксесуари ендодонтії

Насамперед, аксесуари для ендодонтії представлені голками і спеціальними вимірювальними лекалами. Тут використовуються спеціалізовані лінійки гутаперчі, що забезпечують просте і ефективне вимірювання відстані до фізіологічного апікального отвору. Такі лекала забезпечують можливість ретельно прорахувати довжину введення в кореневий канал без витрат часу і зусиль. Крім того, в категорії передбачені такі аксесуари:

  • спеціалізований ендо-браслет на зап'ясті, забезпечує швидкий доступ до голок;
  • клин-стенд, що дозволяє провести очищення і під рукою тримати потрібні голки;
  • спеціальні голки у великій комплектації і ендо-голки для іригації каналів;
  • насадки на шприци для іригації і всілякі форми підставок, що забезпечують простий, швидкий і зручний доступ до потрібного інструменту;
  • органайзери, бокси, загубники і багато іншого.

Обратите внимание, что это далеко не полный перечень аксессуаров для эндодонтии, которые можно найти, подобрать и купить в данном разделе портала. Мы предлагаем изучить ассортимент продукции и его характеристики с полным описанием в каждом отдельном изделии, гарантируя лишь одно - высокое качество, надежность и прочность. Вы можете быть уверены, что указанные характеристики и описания точно соответствуют предоставляемым изделиям и могут быть приобретены в любом размере, включая оптовые поставки. Для выбора определенной продукции можно самостоятельно изучить все характеристики или же получить бесплатную помощь консультанта.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner