Кошик
683 відгуків
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51
+380 (63) 557-95-27

Хірургія, Плазмоліфтінг та PRF

Одним з методів лікування і усунення проблем із зубами в сучасній стоматології, зокрема хірургії зубів, є плазмоліфтінг. Дана процедура передбачає ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми, отриманої з крові пацієнта. Таким чином можна добитися значного поліпшення регенераційних процесів під час загоєння лунок після видалення, а також кровоточивості ясен, рухливість зубів і багатьох інших проблем.

Для виділення та обробки крові пацієнта використовується спеціальне prf-обладнання: скалери, коагулятори, центрифуги і т. д. Придбати всі необхідні інструменти для хірургії зубів, плазмолифтинга і PRF можливо в нашому інтернет-магазині.

 

Особливості скалеров, коагуляторов, центрифуг

 

Представлене в даному розділі обладнання для хірургії, плазмолифтинга і PRF процедур (скалери, коагулятори, центрифуги тощо) володіє рядом позитивних особливостей, що виділяють його серед аналогічних апаратів, інших постачальників:

  • високою ергономікою, яка робить його максимально зручним у використанні, що важливо при щоденної багатогодинної роботи;

  • простою конструкцією з інтуїтивно зрозумілим керуванням, яка легко обслуговується і миється;

  • мінімальною витратою електроенергії, що в процесі роботи робить обладнання для хірургії, PRF і плазмолифтинга максимально економним і доцільним для придбання в кабінет стоматології.

 

Обладнання для плазмолифтинга, PRF та стоматологічній хірургії

 

Наша компанія реалізує повний спектр необхідного обладнання для хірургії зубів, плазмолифтинга і PRF-процедур. Присутні скалери, коагулятори, центрифуги, фізіодіспенсери та інші апарати, необхідні в стоматології. Для їх замовлення необхідно заповнити форму покупки на сторінці потрібного товару або зв'язатися з нашим відділом продажів за контактним номером телефону.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner