Кошик
640 відгуків
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51

Воскотопки і электрошпателя

Для точної та безпечної роботи зубних техніків підходить якісне сучасне обладнання — воскотопки зуботехнічних. Вони спрощують проведення робіт. А також дозволяють провести точне моделювання — электрошпатели зуботехнічних. Щоб обладнання виконувало свою функцію протягом тривалого часу необхідно віддавати перевагу продукції від відомих виробників. Якісні прилади пропонує придбати інтернет-магазин MedTex

Всі пристрої створені з використанням сучасних розробок, тому відрізняються бездоганною роботою протягом тривалого часу. Представлене обладнання для зубних техніків має певні особливості.

 

Особливості обладнання для зубних техніків

 

  • Використовуючи электрошпатели зуботехнічних можна встановлювати будь-яку температуру з точністю до градуса.

  • В залежності від моделі у пам'яті може зберігатися до трьох значень.

  • Остання температура, яка застосовувалася під час роботи, зберігається навіть після відключення пристрою, тому стоматолог може почати процедуру без потреби у додаткових параметрах приладу.

  • Стійкість до зносу, тривалий термін експлуатації можливі завдяки застосуванню якісних міцних матеріалів у процесі створення шпателів для зубних техніків.

  • Пристрою легко регулюються завдяки простому інтерфейсу.

  • Температура висвічується на электрошпателе під час маніпуляцій.

  • Воскотопки зуботехнічних мають три відділення, для їх створення використаний міцний метал, з тефлоновим покриттям.

  • Пристрою швидко нагріваються, робоча температура становить 50-150 градусів, а її значення може змінюватися в залежності від моделі.

На сторінці інтернет-магазину можна придбати універсальні ручки для электрошпателя.

 

Переваги замовлення воскотопок) і электрошпателей зуботехнічних

 

Компанія MedTex пропонує на зуботехнічних электрошпатели і воскотопки доступну вартість, яка можлива завдяки прямій співпраці з виробниками. Якість пропонованого обладнання підтверджується сертифікатами. Отримати необхідні пристрої можна за допомогою доставки по всій території країни, яка здійснюється оперативно.

Завдяки великому асортименту приладів ви з легкістю зможете знайти оптимальний варіант, який задовольнить за ціною і технічними параметрами. Кваліфіковані співробітники компанії по телефону допоможуть вам у виборі, якщо виникли труднощі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner