Кошик
691 відгук
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51
+380 (63) 557-95-27

Хірургічний інструментарій

У стоматологічній практиці часто необхідно проводити хірургічне втручання, пов'язане з видаленням зубів. Для проведення необхідних операцій використовується спеціальний медичний хірургічний інструментарій. До нього відносяться елеватори і щипці для видалення зубів. Конструкція цих інструментів влаштована таким чином, щоб враховувати анатомічне розташування окремих зубів, і отримати до них найбільш зручний доступ для проведення найменш травматичного втручання. Крім цього, в стоматологічних кабінетах також використовуються хірургічні ножиці, голкотримачі, кусачки, одноразові скальпелі на спеціальній ручці, і т. д.

Придбати всі необхідні спеціальні хірургічні інструменти ви завжди можете в нашому інтернет-магазині.

 

Переваги спеціального медичного інструментарію

 

Представлений в цьому розділі спеціальний медичний хірургічний інструментарій для стоматологічних кабінетів володіє рядом особливих переваг:

  • Це професійне медичне обладнання, виконане з урахуванням виконання норм і вимог міжнародних стандартів якості.

  • Дозволяють забезпечити найбільш щільний контакт з видаленого зуба, і максимально спростити процес його добування.

  • хірургічні інструменти виконані з матеріалів, що не чинять негативного впливу на організм людини, і мають максимально зручну конструкцію.

 

Купівля хірургічних інструментів для стоматологічного кабінету

 

В нашем каталоге вы найдете наиболее полный ассортимент медицинского хирургического инструментария для выполнения операций в стоматологическом кабинете. В наличии присутствуют модели известных мировых брендов. Для заказа нужного товара достаточно связаться с нами по контактному номеру телефона либо через форму на сайте.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner