Кошик
692 відгуків
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51
+380 (63) 557-95-27

Бездротові інтраоральні камери

Ми більше довіряємо того, що бачимо. Саме тому наочна демонстрація чого-небудь завжди працює краще. У практиці будь-якого лікаря-стоматолога були нерішучі пацієнти, які не просто відтягували візит, але і відмовлялися від важливих і складних схем лікування. Показати хворому людині справжнє положення справ допоможуть бездротові інтраоральні камери, підключені до монітора. Подібне обладнання вирішує важливу проблему в стоматології — підвищує рівень довіри пацієнта до лікаря. Інтернет-магазин MedTex пропонує своїм колегам внутрішньоротові камери, широко використовувані в дентальній стоматології. Ми відібрали найкращі моделі, якими користувалися б особисто.

 

Внутрішньоротові камери, підключені до монітора, в стоматології

 

В даному розділі сайту представлені внутрішньоротові камери, підключені до монітора за допомогою Wi-Fi. Для виводу зображення можна використовувати смартфон, планшет, ноутбук і безпосередньо монітор на стоматологічній установці.

В стоматології використання подібного мобільного обладнання має ряд переваг. Камера — ефективний інструмент, що дозволяє налагодити і прискорити процес спілкування з пацієнтом. За допомогою пристрою можна продемонструвати початковий стан зубної порожнини. Наочність проблеми дозволяє акцентувати увагу на важливості лікування. Камери з підключенням до монітора дозволяють демонструвати процес роботи і кінцевий результат медичних маніпуляцій. Такий прийом працює як з дорослими, так і з дітьми. Малюкам цікаво вивчати власне тіло. Демонстрація допоможе знизити рівень страху і стресу у дитини.

У нашому асортименті представлені стоматологічні інтраоральні камери від популярних виробників:

  • Skysea;

  • Saeshin;

  • TPC Advanced Technology;

  • SUPER CAM.

Ви можете підібрати внутрішньоротові бездротові камери виходячи з бюджету. Ми пропонуємо як наявні, так і дорогі пристрої з різною якістю виведеного зображення. При підборі камер для дентальної фотографії враховуйте наявність або відсутність підсвічування, фокусна відстань, від якого залежить чіткість картинки. Якщо у вас виникнуть складнощі — дзвоніть. Допоможемо придбати товар, орієнтуючись на власну лікарську практику.

 

Інтраоральні бездротові камери для дентальної стоматології

 

Дентальная стоматология активно использует современные мобильные устройства. Беспроводная интраоральная камера поможет сократить время общения с пациентом и завоевать его доверие. Мы подобрали для вас ассортимент надежного и долговечного оборудования. Позаботились и о расходниках. В данном разделе можно также заказать одноразовые чехлы на камеру. Оформляйте покупку на интраоральные беспроводные камеры онлайн или звоните!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner