Кошик
691 відгук
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51
+380 (63) 557-95-27

Кріплення для монітора і планшета на стоматологічну установку

Сучасна стоматологія вже давно стала комфортною для пацієнтів. Невід'ємні атрибути стоматологічного кабінету — інтраоральні камери і монітори. Вони дозволяють наочно показати клієнту стан ротової порожнини і кожен етап проведення лікування. Для комфортної і надійної фіксації мультимедійного обладнання рекомендуємо встановити спеціалізовані кріплення для монітора на стоматологічну установку. Кронштейни для камери, планшета допоможуть налагодити ергономічність процесу лікування. Власники можна придбати за розумною ціною і з доставкою по Україні.

 

Кронштейни для камери, стоматологічної установки

 

В асортименті нашого інтернет-магазину представлені кронштейни для камери, монітора, які сумісні з будь-якими стоматологічними установками. Універсальність виробів значно спрощує підбір додаткових конструкцій. Крім того, можна відзначити і такі переваги кронштейнів для кріплення камери:

  • зручність використання;

  • простоту монтажу;

  • міцні матеріали виготовлення;

  • багато позиційну регулювання повороту;

  • надійну фіксацію в необхідному положенні.

Тримачі для стоматологічної установки дозволяють зафіксувати мультимедійне обладнання в необхідному положенні, комфортний для пацієнта або лікаря. Завдяки різноманітному асортименту ви зможете вибрати вироби з різних матеріалів. Кронштейни для камери відповідають стандартам якості і спокійно витримують регулярне вплив хімічно активних речовин.

Ми знаємо, що будь-яка дрібниця в роботі стоматолога важлива, тому поставляємо допоміжне обладнання від відомих брендів, наприклад, UKC, TPC Advanced Technology і SUPER CAM. Ви можете бути впевненими в надійності і довговічності кріплень планшета, монітора на стоматологічні установки навіть при інтенсивній експлуатації.

 

Надійні кріплення для монітора, планшета

 

Мультимедийное оборудование в стоматологическом кабинете выполняет две важные функции. Оно позволяет проводить более тщательный и наглядный для клиента осмотр ротовой полости. Немаловажный вариант — комфорт пациента во время продолжительной процедуры. Любимый мультсериал или интересный фильм позволяют расслабиться и проще терпеть все неудобства лечения. Выбирайте и заказывайте крепления для монитора, планшета в MedTex по выгодной цене! Если не нашли подходящее оборудование для стоматологической установки — звоните. Мы работаем и с индивидуальными заказами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner