Кошик
681 відгук
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51
+380 (63) 557-95-27

Моделі скелетів і черепів

Кожна людина в юному віці проходить період, коли він починає цікавитися будовою свого тіла, його особливостями і відбуваються в організмі процесами. Пояснення на виникаючі у дітей питання досить складно дати в сухій теорії, набагато кращі результати показує наочна демонстрація. Наочно показати, як влаштований людський організм, можливо за допомогою спеціального обладнання — анатомічних моделей скелетів і черепів.

 

Призначення моделей людського черепів і скелета

Анатомічні фантоми, які відтворюють пристрій скелета людини, дають візуальне підтвердження почутою навчаються дітьми чи студентами медичних установ інформації. Завдяки їм формується правильне уявлення про будову людського організму. Деталізовані моделі скелета людини, пристрої черепної коробки активно застосовуються як в загальноосвітніх, так і в спеціалізованих вищих навчальних закладах.

Складно переоцінити значення використання моделей скелетів і черепів для вузькоспеціалізованих фахівців — мануальних терапевтів, иглотерапевтов, фізіотерапевтів і т. д., які використовують їх для відпрацювання практичних навичок роботи і в якості навчального посібника.

Крім цього, анатомічні фантоми знаходять своє застосування і поза навчання — в якості декору для тематичних вечірок, свят і т. д. Представленные в данном разделе демонстрационные модели человеческого скелета и черепа обладают рядом характерных особенностей, благодаря которым качественно выделяются среди аналогичных предложений других поставщиков.

 

Особенности анатомических фантомов

  • Съемные подвижные части обеспечивают широкие функциональные возможности фантомов, позволяя использовать их в процессе обучения узкопрофильных специалистов.

  • Все модели скелетов и черепов изготавливаются из специализированного пластика, который максимально правдоподобно имитирует человеческие кости.

  • Высокая износоустойчивость позволяет использовать анатомический фантом в течение длительного периода времени.

 

Приобретение демонстрационных моделей скелета человека

Наша компания реализует широкий ассортимент демонстрационных моделей скелета человека разных размеров и функциональности. При необходимости возможна поставка учебных пособий на заказ. Для начала сотрудничества с нашим магазином необходимо заполнить контактную форму на сайте либо позвонить в наш отдел продаж по телефону.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner