Кошик
684 відгуків
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51
+380 (63) 557-95-27

Інтраоральні камери з USB підключенням до комп'ютера

Внутрішньоротові камери — сучасне інноваційне обладнання, яке активно використовується для стоматології. Інтраоральні камери з USB-підключенням до комп'ютера дозволяють отримати точне зображення ротової порожнини і транслювати його на екран ПК. Таким чином, пацієнт може побачити стан зубів, для стоматолога спрощується постановка діагнозу та призначення лікування.

Щоб проводити всі маніпуляції швидко і ефективно, необхідно в роботі використовувати тільки якісне обладнання, яке пропонує придбати MedTex. Компанія співпрацює з відомими виробниками, створюють устаткування з урахуванням міжнародних стандартів і застосуванням нових технологій. В результаті ви отримуєте високотехнологічні пристрої для стоматології. Мають внутрішньоротові пристрою певні відмінні риси.

 

Особливості камер для стоматології

 

  • В конструкції стоматологічної камери передбачений USB-порт для швидкого підключення.

  • Всі камери, незалежно від моделі дозволяють побачити чітку картинку необхідної зони.

  • Зображення можна отримати за допомогою 6 світлодіодів, системи оптичних лінз.

  • Для створення пристроїв використані виключно якісні матеріали, завдяки яким вони витримують постійну експлуатацію протягом тривалого часу.

  • Легкі в управлінні, проведення маніпуляцій з допомогою внутриротовых камер не приносить пацієнтам дискомфорту.

Наявність подібного обладнання обов'язково для сучасної стоматології, підвищує рівень довіри до фахівця і дозволяє побачити результат роботи.

 

Гідності интраоральных камер з USB-підключенням до комп'ютера

 

Інтраоральні камери з USB-підключенням до комп'ютера компактні, легко регулюються, освоїти пристрій стоматолог може без додаткової підготовки, достатньо вивчити інструкцію. Основними перевагами пропонованої техніки є практичність, довговічність, стійкість до зносу, універсальність. Прилади можуть використовуватися не тільки для стоматології, але і в косметологічних салонах.

Интернет-магазин предлагает приобрести качественные внутриротовые устройства по доступной стоимости. На сайте имеется вся необходимая информация об оборудовании, большой ассортимент моделей. Найти нужную интраоральную камеру с USB-подключением к компьютеру под конкретные параметры, которые вам нужны для работы, не составляет особого труда.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner