Кошик
684 відгуків
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51
+380 (63) 557-95-27

Бактерицидні опромінювачі рециркулятори

Для проведення санітарно-протиепідемічної обробки приміщень у лікарнях використовуються бактерицидні опромінювачі. Сучасні пристрої ефективно борються зі стафілококами, стрептококами, ентерококами, кишкової та дифтерійні, туберкульозну паличками.

Медичні ультрафіолетові пристрої — оптимальний варіант для періоду сезонних епідемій. Рециркулятори мають в конструкції бактерицидні лампи, які розташовані всередині корпусу. Все повітря, що проходить уздовж ламп знезаражується. Мають ультрафіолетові медичні рециркулятори певними відмітними особливостями.

 

Особливості ультрафіолетових медичних рециркуляторов

 

  • Медичні рециркулятори створюються виключно з міцного матеріалу, тому здатні витримувати будь-які навантаження в процесі експлуатації.

  • Пересувні пристрої з невеликою вагою відрізняються простотою конструкції.

  • Їх можна ставити в будь-яке зручне місце.

  • Прилади закритого типу можна налаштувати на потрібний цикл функціонування протягом 7 днів, тим самим відпадає необхідність постійно їх вмикати-вимикати.

  • Пристрої підходять для дезінфекції повітря до робочої зміни, під час обідньої кварцування і після роботи.

  • При функціонуванні ультрафіолетового опромінювача не потрібно виходити з приміщення.

  • Медичні рециркулятори не надають негативної дії на навколишні предмети, випромінювання безпечне для людей.

Це сучасне обладнання, що має відмінні характеристики. Основні переваги пристроїв — тривала безперервна робота за заданим режимом, практичність і стійкість до зносу. Безозоновые бактерицидні опромінювачі розраховані на роботу протягом 9000 годин.

 

Оригінальні безозоновые бактерицидні опромінювачі

 

Медичні рециркулятори інтернет-магазин пропонує придбати за доступною вартості. Низькі ціни на ультрафіолетові пристрою можливі завдяки прямій співпраці з виробниками. Компанія працює тільки з тими підприємствами, які створюють виключно якісне обладнання, що відповідає міжнародним стандартам і вимогам.

Впровадження інноваційних розробок і принципів дозволяє оптимізувати важливі процеси в роботі лікарень або клінік, підвищити рівень комфорту і безпеки для пацієнтів. Якісні бактерицидні опромінювачі допомагають проводити дезінфекцію швидко, безпечно і ефективно.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner