Кошик
691 відгук
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51
+380 (63) 557-95-27

Кутові наконечники для мікро мотора

Кутовий наконечник стоматологічний (малоскоростной або мікромотор) живиться від електро або пневмнодвигателя.
 

Наконечник виконує функцію передачі моменту обертання від двигуна на робочий інструмент стоматолога. Його працездатність і надійність безпосередньо залежать від підшипника, встановленого всередині. Керамічні підшипники відрізняються більш тривалим терміном експлуатації, але потребують ретельного обслуговування. Важливий параметр, на який варто звернути увагу, перш ніж купити кутовий наконечник, — тип приводу: від пневматичного або електричного двигуна. 

У нашому інтернет-магазині MedTex ви маєте можливість замовити кутові наконечники стоматологічні з внутрішньою системою охолодження, завдяки якій пристрій не перегрівається навіть при тривалій роботі на високій потужності. Зазначимо, що системи з зовнішнім повітряним охолодженням сьогодні застосовуються тільки з застарілими моделями бормашин. У нас також можна придбати кутовий наконечник на мікромотор з LED-підсвічуванням. 

Їх зовнішні характеристики схожі з турбінними, але вони відрізняються оборотоспособностью. Інструмент популярний нарівні з іншими, більш потужними, і використовується для конкретних маніпуляцій, таких як:

  • препарування твердих тканин зуба;
  • розкриття пульпової камери;
  • фінішної обробки пломб;
  • реставрацій;
  • ортопедичних конструкцій;
  • виготовлених безпосередньо на прийомі;
  • проведення професійного чищення зубів.

Завдяки роторному класу повітряних мікро моторів, приєднавши наконечник до стоматологічному обладнанню, вдається досягти від 5 тис. до 25 тис. об/хв. Ця здатність дозволила витіснити електричну бормашину ще й за рахунок менших енерговитрат.

Наконечник кутовий стоматологічний, ціна на який буде залежати від наявності додаткових функцій, часто виготовляється із внутрішньою подачею води та додаткової світлодіодним підсвічуванням, що, в свою чергу, підвищує якість роботи стоматолога. 
Перш ніж купити наконечник стоматологічний кутовий, слід визначитися з його передавальним співвідношенням, яке відображає здатність до зниження або підвищення частоти обертання, а також можливість зберегти вихідну частоту обертання електро - або пневмомотора при передаточному числі 1:1.
 

Як доглядати за молоскоростными наконечниками?
 

Необхідна автоклавна стерилізація (20 хв) після кожного клієнта разом з ріжучими насадками.
Смазка осуществляется маслом, которое выпускает тот же производитель, что и обрабатываемый прибор. Делать это стоит раз в 2 суток и не реже, иначе микродвигатель может выйти из строя.
Достаточно 5 капель масла или 1 секунда опрыскивания специальным спреем. Нанесение должно происходить в месте расположения поводка. Включить машину и на холостом ходу с инструментом продержать полминуты в вертикальном положении. Вытереть.
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner