Кошик
692 відгуків
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51
+380 (63) 557-95-27

Тренувальні моделі для накладення швів та ін'єкцій

Тренувальні моделі для накладення швів і ін'єкцій — це простий, ефективний і зручний метод, що дає змогу пройти передопераційну підготовку в хірургії, медсестерністі, стоматології та інших галузях медицини. Оскільки відпрацювання на практиці навичок для медичних працівників є однією з основних для майбутнього професіоналізму під час виконання роботи, то такі тренувальні моделі є необхідним інструментом будь-якого фахівця.

Великий асортимент тренувальних моделей

Зверніть увагу, що різноманітність тренувальних моделей у цій категорії забезпечує можливість отримати навички та закріпити їх на практиці в безлічі областей:

  • фантоми шкірного покриву дають змогу вивчити та закріпити навички за правильним накладанням швів різного розміру, характеру та форми пошкоджень;
  • різні типи фантомів шкіри забезпечують можливість підібрати оптимальний варіант для тренування навичок у певній галузі медицини;
  • модулі тренажери для проведення ін'єкцій забезпечать не тільки тренування постановки відколів, а й правильність їх проведення в різних ситуаціях;
  • хірургічні тренажери для стоматології дають змогу вивчити на практиці можливість найефективніших методів зашивання ясен.

Звичайно ж, це далеко не всі переваги широкого асортименту тренувальних моделей і фантомів шкіри, які ви можете вибрати та купити в цьому розділі. Також ви можете підібрати вироби, які навіть безчника забезпечать ефективне засвоєння матеріалу завдяки продуманій конструкції та спеціальних сигналізаторів.

Точність і ефективність тренувальних моделей

Треба виділити, що кожен продукт цього розділу є якісною імітацією реальної ситуації, з якою можна зіткнутися в медичній практиці. Причому підібрані моделі та фантоми, навички роботи з якими можуть знадобитися найчастіше. Ви можете проводити тренування десятки разів, отримуючи необхідний досвід і не заподіюючи болю або дискомфорт реальних пацієнтів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner