Кошик
683 відгуків
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51
+380 (63) 557-95-27

Рентгенозахисні двері, ширми, вікна і штори

Двері рентгенозахисні призначені для захисту персоналу та пацієнтів від рентгенівського випромінювання в момент проведення рентгенодіагностичних досліджень. Як захисний матеріал, в рентгенозахисного дверях використовують свинцеві листи, металеві листи, труби і швелера.

Вікно рентгенозахисне призначене для захисту персоналу від рентгенівського випромінювання в момент проведення рентгенодіагностичних досліджень. Вікно складається з рентгенозахисного скла закордонних виробників і віконної рами Українського виробника, може бути різних розмірів і різної товщини.

Рентгенозахисні ширми - це мобільний засіб захисту: захисний екран на роликових колесах, який можна переміщати в потрібне місце в межах робочого простору. Володіючи великою вагою, рентгенозащитний ширма досить легко переміщується, завдяки колесам з шарикопідшипником, що витримує велике навантаження.

Штори рентгенозахисні використовуються в приміщеннях медичного та виробничого призначення для захисту від випромінювання. Вони є зручною альтернативою дверям і ставням, так як конструкція дозволяє встановити рентген штори в важкодоступні отвори.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner