Кошик
694 відгуків
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51
+380 (63) 557-95-27

Качество работы стоматолога зависит от его профессионализма и уровня используемого оборудования. Интернет-магазин MedTex готов обеспечить вас всеми необходимыми приспособлениями для точного и аккуратного лечения зубов. В данном разделе сайта представлены стоматологические наконечники, роторные группы и пневматические микромоторы. Реализуем угловые и прямые, турбинные и повышающие изделия, с подсветкой LED и без. Каждый сможет подобрать инструмент под свои требования и конкретные задачи.

 

Угловые и прямые, турбинные и повышающие стоматологические наконечники

 

Як практикуючі лікарі-стоматологи ми прекрасно знаємо, як багато інструментів потрібно затребуваного фахівця в його щоденній роботі. Саме тому в нашому каталозі ви знайде близько 80 товарних найменувань. Пропонуємо наступні види стоматологічних наконечників:

  • кутові і прямі наконечники;

  • турбінні з підсвічуванням LED;

  • для ендодонтії та імплантології;

  • підвищують.

Також ми реалізуємо пневматичні мікромотори, роторні групи і масло для догляду за інструментом. Продукція від провідних зарубіжних виробників відрізняється високою надійністю, зручністю експлуатації і продуктивністю. Ви зможете не переживати про обладнання в руках і повністю приділити свою увагу оброблюваної поверхні. З докладними технічними характеристиками стоматологічних наконечників, роторних груп і мікро моторів можна ознайомитися безпосередньо на сайті. Також на вас завжди готові проконсультувати наші кваліфіковані спеціалісти по телефону.

 

Микромоторы, наконечники с подсветкой LED и роторные группы

 

От удобства микромоторов и роторных групп напрямую зависит скорость работы и конечный результат манипуляций — это вам подтвердит любой опытный врач-стоматолог. Компания MedTex готова стать вашим постоянным поставщиков и обеспечивать качественными приспособлениями, расходниками и прочими сопутствующими товарами. Приобретая у нас стоматологические наконечники разных видов (с LED подсветкой, прямые, угловые, повышающие) , микромоторы и роторные группы, вы можете быть уверенными в их высоких технических и эксплуатационных характеристиках. Продукція користується великим попитом, тому зателефонуйте, щоб уточнити наявність зацікавив вас інструменту. MedTex — надійний партнер для будь стоматологічної клініки і кабінету.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner