Кошик
681 відгук
promo_banner
MedTex — качественное медицинское оборудование по низким ценам
+380 (98) 264-87-44
+380 (50) 195-31-51
+380 (63) 557-95-27

Пірометри, пульсоксиметри, засоби захисту, антисептики

Пірометри, термометри, термометри, пульсоксиметри, захисні засоби і венозні сканери з портативними приладами ЕКГ - це далеко не повний перелік обладнання та виробів, які необхідні кожному медичному закладу і можна підібрати та придбати в даному розділі нашого сайту. Головною особливістю, яка об'єднує всі ці продукти - висока точність діагностики, великий запас міцності і надійності, що гарантується нашими постійними постачальниками. Ви можете бути впевнені, що інфрачервоний термометр буде показувати миттєвого точні дані про температуру, а ефективні захисні респіратори забезпечать максимальний рівень безпеки.

Термометри і градусники

Вибираючи пірометри в цій категорії ви можете вивчити характеристики і вибрати відразу і двох типів діагностичних приладів:

  • інфрачервоні термометри - зручний і ефективний варіант, що дозволяє швидко зняти показники температури, використовуючи неінвазивний метод діагностики;
  • електронні термометри - дитячі і традиційні моделі приладів, що забезпечують одержання точних даних всього за кілька секунд (для дітей можна підібрати індивідуальні моделі різного типу).

Зверніть увагу, що вибір пірометра залежить від методики і умов його використання. В даній категорії ви можете серед десятків варіантів підібрати і купити дійсно оптимальний варіант термометра, що дозволяє, наприклад, відслідковувати на постійній основі температуру дитини і виконаний у вигляді соски. Звичайно ж, є й інші, не менш поширені і зручні моделі електронних і безконтактних термометрів.

Пульсоксиметри

Цей діагностичний прилад у нинішній час просто незамінний. Використовуючи пульсоксиметр, ви можете визначити насиченість киснем кровоносної системи і ефективність роботи ваших органів дихання. Важливо підкреслити, що ці показники дозволяють своєчасно отримати дані, які допоможуть уникнути ускладнень або підготуватися при погіршенні стану при тому ж зараженні коронавірусом. Не менш важливі прості пристрої і при інших захворюваннях, забезпечуючи своєчасне реагування при зміні стану здоров'я.
Отдельно следует выделить, что пульсоксиметр можно подобрать индивидуально для каждого человека. Небольшой прибор работает при надевании на палец и позволяет сразу считать данные о вашем состоянии. Также оборудование имеет сразу несколько видов, отличающихся функциональными возможностями. В частности, вы можете купить пульсоксиметр с возможностью сохранения данных о суточных изменениях и снятие показания посредством компьютера. Такие данные особенно важны для дальнейшего успешного курса лечения.

Респираторы, защитные очки и костюмы

Без респираторов, защитных костюмов и очков невозможна работа ни одного медицинского учреждения. Такие защитные средства можно купить для не только общего, но и узкоспециализированного назначения. Например, на сайте вы можете подобрать индивидуальные средства защиты для хирургов во время операций, стоматологии, гинекологии и других сфер медицины. Главное отличие именно наших продуктов - их высокое качество, эффективная безопасность и устойчивость к внешним негативным воздействиям.

Венозные сканеры и портативные ЭКГ

Практически ни один диагноз нельзя поставить со 100% уверенностью в его точности без специальных исследований и получения данных диагностики. Используя венозные сканеры и портативные ЭКГ такая диагностика займет минимум времени и станет доступной даже в частном медицинском кабинете. Важно отметить, что от времени начала лечения зависит скорость и срок его прохождения до выздоровления. Именно эти приборы, которые можно купить непосредственно в данной категории, обеспечивают быстрое получение точных данных с минимальными затратами времени.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner